OLYMPIJSKÉ HRY a ČSPS

Adamec Petr 6.6.1960 Prostějov RH Brno   OH 1980 Moskva  
Antoš Václav 19.1.1905       OH 1924 Paříž OH 1928 Amsterdam
Bačík Ladislav 24.7.1933 Piešťany     OH 1952 Helsinky OH 1956 Melbourne
Balasz Julius 5.10.1901 Budapešť     OH 1924 Paříž  
Bartůšek Miroslav 11.8.1921 Praha     OH 1948 Londýn  
Baumrtová Simona 24.8.1991 Chomutov Slávia Chomutov   OH 2012 Londýn OH 2016 Rio de Janeiro
Beinhauer Radek 27.9.1969 Znojmo Kometa Brno   OH 1988 Soul OH 1992 Barcelona
Bičák Stanislav 1905       OH 1924 Paříž  
Bizub Rastislav 12.9.1972 Martin USK Praha   OH 1992 Barcelona OH 1996 Atlanta
Blažo Marcel 8.1.1974 Bratislava USK Praha   OH 1992 Barcelona  
Boubelová Eliška 8.4.1916       OH 1936 Berlín  
Bucháček Václav         OH 1920 Antverpy  
Burda Vlastimil 4.11.1975 Litoměřice USK Praha   OH 2000 Sydney  
Bureš Ondřej 24.9.1966 Praha USK Praha   OH 1988 Soul  
Černá Hana 17.5.1974 Brno Kometa Brno   OH 1992 Barcelona OH 1996 Atlanta
          OH 2000 Sydney  
Drážková Běla 1905       OH 1924 Paříž  
Erbert Felix 9.6.1918       OH 1936 Berlín  
Faitlová Věra 6.11.1957 Praha RH Praha   OH 1972 Mnichov  
Ferák Ivan 18.12.1941 Bratislava     OH 1964 Tokio  
Fleissnerová Irena 25.11.1958 Plzeň     OH 1980 Moskva  
Fučík Tomáš 23.5.1985 Třebíč Jihlavský PK   OH 2008 Peking  
Havel Radek 25.2.1961       OH 1980 Moskva  
Hlaváčková Ilona 15.3.1977 Liberec Bohemians Praha   OH 2000 Sydney OH 2004 Atény
Horký Josef 3.2.1972 Brno Kometa Brno   OH 1996 Atlanta OH 2004 Atény
Hrašek Alois         OH 1920 Antverpy  
Chaloupková Eva 1905       OH 1924 Paříž  
Chrástová Pavla 14.3.1979 Znojmo TJ Znojmo   OH 1996 Atlanta  
Chocová Petra 16.8.1986 Česká Lípa PK Česká Lípa   OH 2012 Londýn  
Janeček Pavel 7.4.1994 Náchod Delfín Náchod   OH 2016 Rio de Janeiro  
Jedlička Jiří 5.2.1987 Pardubice SC PA Pardubice   OH 2008 Peking  
Kadlecová Marta 20.7.1944 Praha     OH 1960 Řím  
Kazíková Sandra 13.7.1976 Přerov Slávia VŠ Plzeň   OH 2004 Atény OH 2008 Peking
Kladiva Petr 4.7.1967       OH 1988 Soul  
Klosová Petra 16.4.1986 Nový Jičín KVS Kopřivnice   OH 2004 Atény OH 2008 Peking
Komadel Ludovít 1.11.1927 Piešťany     OH 1952 Helsinky  
Kovář Jiří         OH 1948 Londýn  
Kozičová Olga 25.7.1951 Bratislava Slávia Bratislava   OH 1968 Mexiko  
Kubalčíková Marcela 23.4.1973 Zlín SK Zlín   OH 1996 Atlanta  
Kyněrová Kristýna 3.2.1979 Znojmo TJ Znojmo   OH 1996 Atlanta OH 2004 Atény
Legát Viktor 1905       OH 1924 Paříž  
Linhart Jiří         OH 1948 Londýn  
Linhart Vlastimil 13.11.1927       OH 1952 Helsinky  
Lohnický Petr 1.8.1941 Hradec Králové     OH 1964 Tokio  
Machek Daniel 10.11.1959 Praha RH Praha   OH 1980 Moskva  
Málek Daniel 25.5.1973 Zlín SK Zlín   OH 1996 Atlanta OH 2000 Sydney
          OH 2004 Atény  
Maňhalová Lenka 28.10.1974 Liberec Slávia Liberec   OH 1992 Barcelona OH 1996 Atlanta
Marček Alexander 11.9.1968 Martin USK Praha   OH 1988 Soul  
Marková Zuzana 8.10.1952 Praha RH Praha   OH 1972 Mnichov  
Micka Jan 15.1.1995 Praha USK Praha   OH 2012 Londýn OH 2016 Rio de Janeiro 
Moravcová Martina 16.1.1976 Piešťany Kúpele Piešťany   OH 1992 Barcelona 1996-2008
Moravčíková Martina 13.8.1988 Praha Bohemians Praha   OH 2012 Londýn OH 2016 Rio de Janeiro
Müller Jaroslav 1901       OH 1924 Paříž  
Müllerová Jarmila 24.2.1901 České Budějovice   OH 1924 Paříž  
Myšková-Klusáčková Jana 29.10.1977 Pardubice PK Hradec Králové OH 2004 Atény OH 2008 Peking
Pazdírek Pavel 14.10.1937 Brno     OH 1960 Řím  
Pechanová Jana 3.3.1981 Rakovník Kometa Brno   OH 2004 Atény OH 2008 Peking
Piowatý Rudolf 1900       OH 1924 Paříž  
Pivoňková Kateřina 6.5.1979 Vlašim USK Praha   OH 1996 Atlanta OH 2004 Atény
Prüll Emanuel         OH 1920 Antverpy  
Rolko Miloslav 13.10.1960 Bratislava Slávia Bratislava   OH 1976 Montreal OH 1980 Moskva
Rubáček Michal 19.12.1986 Znojmo TJZnojmo   OH 2004 Atény OH 2008 Peking
Seemanová Barbora 1.4.2000 Praha SK Motorlet Praha   OH 2016 Rio de Janeiro  
Schramková Irma 20.2.1912       OH 1936 Berlín  
Skovajsa Vladimír 4.5.1929 Nové Město n.Váh   OH 1952 Helsinky  
Skupilová Marta 28.3.1938 Bratislava     OH 1956 Melbourne  
Slavíčková Jaroslava 9.12.1953 Praha VŠ Praha   OH 1972 Mnichov  
Stibor Eduard         OH 1920 Antverpy  
Straková Helena 22.4.1975 Liberec Slávia Liberec   OH 1992 Barcelona  
Svoboda Květoslav 25.8.1982 Znojmo TJ Znojmo   OH 2000 Sydney OH 2004 Atény
          OH 2008 Peking  
Svozil Vítězslav 9.4.1933 Olomouc     OH 1960 Řím  
Svěcená Lucie 21.8.1997 Žatec SK Jazzmeni Žatec   OH 2016 Rio de Janeiro  
Škacha Martin 28.10.1983 Polička Kometa Brno   OH 2004 Atény  
Šplíchalová Olga 1.9.1975 Třebíč TJ Znojmo   OH 1992 Barcelona OH 1996 Atlanta
Vágner Jindřich 19.10.1943 Strakonice     OH 1964 Tokio  
Verner Martin 15.3.1980 Domažlice Kometa Brno   OH 2008 Peking  OH 2012 Londýn
Víťazka Jan 27.5.1976 Olomouc Kometa Brno   OH 2000 Sydney  
Vítek Rostislav 6.1.1976 Příbram Kometa Brno   OH 2008 Peking  
Vokoun Pavel 22.5.1970 Praha Bohemians Praha   OH 1988 Soul  
Wolf Robert 13.6.1971 Brno     OH 1988 Soul  
Závadová Barbora 23.1.1993 Ostrava KPS Ostrava   OH 2012 Londýn OH 2016 Rio de Janeiro 
 
Účastníci olympijských her z Československa v plavání v dresu jiných států
Bidrman Jan 2.4.1966 Kladno KK Malmö SWE OH 1992 Barcelona  
Géry Marcel 15.3.1965 Smolenice NYAC, Toronto CAN OH 1992 Barcelona  
Hladký Josef 18.6.1962 Praha SV Nikar,Heidelberg GER OH 1992 Barcelona  

Copyright Český svaz plaveckých sportů © 2012-16. All Rights Reserved.