OLYMPIJSKÉ HRY a ČSPS

Moravcikova 2016TJ Bohemians Praha
Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT ČR
Trenérka: Markéta Kaplanová
Účast na OH:  OH 2012 Londýn: 26. místo 200 m prsa 2:28,54
          OH 2016 Rio: splněný A limit na 200 m prsa 2:25,78   
Nejlepší výsledek:  Universiáda Gwangju 2015 – 3. místo

Pechanova Jana

Klub plaveckých sportů policie Kometa Brno
Resortní sportovní centrum MV ČR
Trenér: Jaroslava Passerová, Josef Nalezený
Účast na OH:  OH 2004 Atény: 19. místo 200 m volný způsob 8:47,38
         OH 2008 Peking: 8. místo 10 km 1:59:39,7
         OH 2012 Londýn: 8. místo 10 km 1:58:52,8
         OH 2016 Rio: kvalifikována na 10 km                        
Nejlepší výsledek:  Mistrovství světa 2003 – 2. místo na 5 km
                                   Mistrovství Evropy 2011 – 2.místo na 5 kmUložit

Uložit

Uložit

Uložit

Svecena LucieSK Jazzmeni Žatec
Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT
Trenér: Karel Urban
Účast na OH:          OH 2016 Rio: splněný limit A na 100 m motýlek   
Nejlepší výsledek:  YOG 2014 - 6.místo 100 m motýlek 1:00,18
                                  bronzová medaile z mistrovství světa juniorů
                                  2 stříbrné medaile z mistrovství Evropy juniorů 
Micka webUniversitní sportovní klub Praha
Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT
Trenérka: Jaroslava Passerová
Účast na OH:     OH 2012 Londýn: 24. Místo na 1500 m volný způsob
                            OH 2016 Rio: splněný limit A na 400 a 1500 m volný způsob   
Nejlepší výsledek:  ME 2014 - 5.místo 800 m volný způsob 7:52,19
                                  ME 2015 (25m) - 4.místo 1500 m volný způsob 14:35,11
                                  4 medaile z mistrovství světa juniorů 
Zavadova webKlub plaveckých sportů Ostrava
Centrum individuálních sportů Ostrava
Trenér: Jaroslav Strnad
 
Účast na OH: OH 2012 Londýn - 15. místo 400 m polohový závod
                        OH 2016 - Rio  - splněný limit A na 200 a 400 m polohový závod
Nejlepší výsledek: MS 2015 - 5.místo 400 m polohový závod  4:36,73
                                ME 2014  - 4.místo 400 m polohový závod 4:37,82
                                ME 2015 (25m) - 4.místo 400 m polohový závod 4:31,32
                                Bronzová medaile při prvních OH mládeže 2010
Baumrtova webPlavecký oddíl Slávie Chomutov
Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT
Trenér:   Jaroslav Jezbera - MUDr. Tomáš Baumrt
 
Účast na OH: OH 2012 Londýn - 10. místo na 100 m znak
                        OH 2016 Rio - splněný limit A na 200 m znak a 200 m polohový závod
Nejlepší výsledek: ME 2014 - 5.místo 100 m znak 1:00,38
                                ME 2015 (25m) - 5.místo 100 m znak  :57,73
                                8 medailí z vrcholných soutěží od r. 2012

 

 

 

Bernardova

TJ Tesla Brno
Resortní sportovní centrum MV ČR
Trenérka: Libuše Zídková
Účast na OH:  OH 2000 Sydney: 14. místo duet s Lucií Svrčinovou
                          OH 2004 Atény: 14. místo duet s Ivanou Bursovou
                          OH 2008 Peking: 18. místo duet s Alžbětou Dufkovou
                          OH 2012 Londýn: 14. místo duet s Alžbětou Dufkovou
          OH 2016 Rio: postup z kvalifikace   
Nejlepší výsledek:  ME 2014 - 7.místo
                                  MS 2009 – 9.místo

 

Dufkova

TJ Tesla Brno
Resortní sportovní centrum MV ČR
Trenérka: Libuše Zídková
Účast na OH:  OH 2008 Peking: 18. místo duet se Soňou Bernardovou
                          OH 2012 Londýn: 14. místo duet             se Soňou Bernardovou                                 
                          OH 2016 Rio: postup z kvalifikace   
Nejlepší výsledek:  ME 2014 - 7.místo
                                  MS 2009 – 9.místo
 

Seemanova web

Sportovní klub Motorlet Praha
Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT ČR
Trenérka: Petra Škábová, Tomáš Seeman
Účast na OH:  OH 2016 Rio: pozvána FINA na 200 m volný způsob    
Nejlepší výsledek:  Mistrovství Evropy juniorů 2016 – dvě stříbrné medaile
                                   na 200 m volný způsob čas lepší limitu A na OH          

 

 

 

Janecek web

TJ Delfín Náchod
Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT ČR
Trenér: Jaroslav Strnad
Účast na OH:  OH 2016 Rio: pozván FINA na 400 m polohový závod    
Nejlepší výsledek: české rekordy na 200 a 400 m polohový závod

Copyright Český svaz plaveckých sportů © 2012-16. All Rights Reserved.